Nowe mieszkania - Artykuł - Inwestycja Miasto Moje

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

NoweMieszkania.pl

Inwestycja Miasto Moje

Inwestycja Miasto Moje

Fot. www.pixabay.com

Inwestycja Miasto Moje to wyjątkowy, unikatowy projekt powstający na Białołęce i zdecydowanie wyróżniający się na tle inwestycji warszawskich. Ronson Developmet postanowił wybudować osiedle mieszkaniowe stanowiące niezależną część stolicy z pełną infrastrukturą umożliwiającą budowanie relacji wśród jej mieszkańców.

Inwestycja znajduje się na Żeraniu, przy ul. Marywilskiej 58 (10 km od centrum Warszawy). Obiekt jest realizowany przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o., a składać się będzie z 191 nowych, przestronnych i eleganckich mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. Aktualnie na sprzedaż pozostało 148 mieszkań o powierzchniach od 30 do 111 metrów kwadratowych. Ceny mieszkań wahają się od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Na terenie osiedla powstanie wkrótce między innymi Pasaż Wisła oraz 4 zatoki: Zatoka Aktywności, Zatoka Kultury, Zatoka Zabawy, Zatoka Relaksu które skupiały będą mnóstwo udogodnień dla mieszkańców takich jak:

- place miejski z fontanną,
- pasaż handlowy,
- place zabaw,
- przedszkole,
- plac gier,
- restauracje i kawiarnie,
- siłownia plenerowa,
- fitness,
- ścieżka rekreacyjna,
- amfiteatr,
- plac ze świątecznym drzewkiem,
- i wiele innych.

Miasto Moje stanie się dzięki tym atrakcjom unikatową częścią Białołęki gdzie mieszkańcy będą mogli korzystać z życia, a każdy znajdzie przestrzeń odpowiednią dla siebie.

Wszystkie lokale dostępne są w programie Mieszkania dla Młodych. Deweloper chętnie pomoże zainteresowanym pozyskać dopłaty z puli przeznaczonej na 2018 rok.

OFERTA

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 148 mieszkań
Powierzchnie mieszkań: od 30 do 111 metrów kwadratowych
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

• od 170 378 do 370 111 zł,
• cena metra kwadratowego wynosi od 5 500 zł.

Dostępne są lokale:

• 1-pokojowe o powierzchniach od 30 do 38 m2 w cenie od 170 378 zł (7 mieszkań),
• 2-pokojowe o powierzchniach od 35 do 51 m2 w cenie od 222 510 zł (75 mieszkań),
• 3-pokojowe o powierzchniach od 52 do 70 m2 w cenie od 288 044 zł (61 mieszkań),
• 4-pokojowe o powierzchniach od 73 do 75 m2 (4 mieszkania),
• 5-pokojowe o powierzchni 111 m2 (1 mieszkanie).

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

• 140 miejsc postojowych podziemnych,
• miejsca postojowe naziemne.

LOKALIZACJA

Białołęka to północna dzielnica Warszawy wyróżniająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Ciągle powstają tu nowe osiedla domów jednorodzinnych, a grunty rolne adaptowane są pod architekturę mieszkaniową. Szybko rozwijające się osiedla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o niskiej zabudowie to najważniejsza cecha warszawskiej dzielnicy Białołęka. W części centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe, w tym duże przedsiębiorstwa, firmy budowlane i tereny PKP. Jednocześnie dzielnica Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic całej Warszawy. Duża powierzchnia ze zdecydowaną przewagą terenów leśnych, rolnych oraz przemysłowych wpływa na niski stopień zaludnienia dzielnicy i gwarantuje bezpieczeństwo jej mieszkańcom. Efektywny wypoczynek gwarantują tu między innymi: liczne kompleksy leśne, strefy rekreacyjne, parki, rezerwaty przyrody oraz ścieżki rowerowe umożliwiające aktywny wypoczynek na łonie natury. Dogodny dojazd do centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej, natomiast do głównych arterii Białołęki należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska oraz ul. Płochocińska.
W odległości zaledwie 100 metrów od inwestycji Miasto Moje mieści się najbliższy punkt komunikacyjny: MARCELIN 03.

Edukacja
W okolicy inwestycji znajduje się aż pięć placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21 w odległości 300 m, Szkoła angielskiego Warszawa w odległości 1 250 m, Szkolenia bezpłatne, księgowość, kadry Warszawa w odległości 1 250 m.

Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią pobliskie placówki medyczne: w odległości 400 m Poradnia stomatologiczna Poradni Rodzinnej SPZOZ Warszawa-Białołęka, w odległości 1 300 m BHP Warszawa - szkolenia dla firm - behapowiec, a w odległości 1 350 m Dobra Perspektywa.

Sklepy i punkty usługowo-handlowe
W pobliżu znajdują się następujące sklepy i punkty usługowe: Agencja Reklamowa Greentiger w odległości 150 m, Produkcja i Hurt Biżuterii Dodatki Ślubne i Komunijne w odległości 350 m, IZII w odległości 350 m.

Sport
W bliskim otoczeniu inwestycji znajduje się między innymi Proma-Trading oraz Ośrodek Klubowo – Rekreacyjny.
Data publikacji: 24.10.2016

Zobacz również

Aura Sky

Aura Sky

Inwestycja Aura Sky zlokalizowana jest na Gocławku, przy ul. Rodziewiczówny (niespełna 7 km od centrum Warszawy). Projekt jest realizowany przez dewelopera Mill-Yon Sp. z o.o.. To bardzo nowoczesna inwestycja, posiadająca aż 26 kondygnacji wraz z widokową wieżą pozwalającą podziwiać panoramę na całą Warszawę.

Ostatni lokal usługowy w inwestycji Miłosna Park!

Ostatni lokal usługowy w inwestycji Miłosna Park!

Miłosna Park to nowoczesne, przestronne osiedle z widokiem na 15 hektarów lasu! Inwestycja znajduje się zaledwie 100 metrów od Mazowieckiego Parku Krajobrazowego - w dzielnicy Wesoła.

Ostatnie mieszkania w inwestycji Krasińskiego 58!

Ostatnie mieszkania w inwestycji Krasińskiego 58!

Jeśli szukasz mieszkania, które spełnia Twoje wysokie oczekiwania, jeśli chcesz zamieszkać w wyjątkowej dzielnicy Warszawy, jaką jest Żoliborz, gorąco zachęcamy do szybkiego kontaktu z biurem sprzedaży Home Invest. W inwestycji "Krasińskiego 58" zostały już tylko cztery ostatnie mieszkania.

Cisza i spokój w pięknej okolicy

Rzeczywistość przytłacza Cię ogromem pracy i codziennych obowiązków? Brakuje Ci ciszy, spokoju i czasu dla siebie? Masz dość pośpiechu i zgiełku stolicy, który doprowadza Cię do ciągłego zmęczenia? Poznaj Rubikon Residence III.

Mieszkania deweloperskie Przy Bażantarni

Osiedle Przy Bażantarni składa się z trzech budynków, w których znajduje się w sumie 214 mieszkań. Oferta obejmuje mieszkania od jedno- do pięciopokojowych. Wszystkie posiadają balkony lub przestronne tarasy.

Osiedle Przy Arkadii w Warszawie

Osiedle przy Arkadii to zupełnie nowy projekt powstający aktualnie w Warszawie, w bardzo bliskim sąsiedztwie inwestycji Burakowska16. Projekt pięciu budynków cechować będzie elegancja, minimalizm, wysoki standard wykończenia i dbałość o detale architektoniczne.

Burakowska 16 w centrum Warszawy

Burakowska 16 to niewielka, kameralna inwestycja zrealizowana w samym centrum kulturalnego życia stolicy. To wyjątkowe miejsce, które gwarantuje mieszkańcom spokojne i beztroskie życie rodzinne oraz mnóstwo atrakcji właściwych dla każdego dużego miasta.

Wyposażenie wnętrz

Inf Rynek pierwotny - nowe mieszkania i domy Wszystkich artykułów: 1209

Willa pod Modrzewiami

InwestycjaInwestycja:Willa pod Modrzewiami

DeweloperDeweloper:DK- DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Biuro „3D-architekci”, odpowiedzialne za projekt tego kameralnego budynku, w bardzo udany sposób połączyło zastosowanie nowoczesnych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, międzywojennych willi. Luksusowy charakter budynku podkreślają efektowne elewacje i najwyższa [...]

PowierzchniaMieszkania:60.63 - 95.93 m2

LokalizacjaLok.:Kraków - Grzegórzki

Cena za m2Cena:od 7 700 zł/m2

Bartycka Residence III BIS

InwestycjaInwestycja:Bartycka Residence III BIS

DeweloperDeweloper:APM Development sp. z o.o.

Zastanawiasz się, gdzie zamieszkać na Mokotowie w Warszawie? Sprawdź, co oferuje inwestycja Bartycka Residence III, w której czekają na przyszłych lokatorów nowoczesne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu! Bartycka Residence III to inwestycja, w której powstają nowe mieszkania Warszawa. [...]

PowierzchniaMieszkania:32.71 - 119.79 m2

LokalizacjaLok.:Warszawa - Mokotów

Cena za m2Cena:od 8300 zł/mkw

Mila Baltica

InwestycjaInwestycja:Mila Baltica

DeweloperDeweloper:ROBYG S.A.

POZNAJ MILA BALTICA   Kuluarowy charakter inwestycji uzyskano dzięki niskiej, kameralnej zabudowie. Szlachetne materiały wykończeniowe, lobby z portierem oraz udogodnienia budują prestiż osiedla. Elewacja biała z użyciem cegły z futurystycznymi pasami zostanie doceniona przez wszystkich, lubiących [...]

PowierzchniaMieszkania:32.9 - 94.77 m2

LokalizacjaLok.:Gdańsk - Zaspa

Cena za m2Cena:6 900 zł

Osiedle Bluszczańska II

InwestycjaInwestycja:Osiedle Bluszczańska II

DeweloperDeweloper:APM Development sp. z o.o.

Osiedle Bluszczańska to zespół mieszkaniowy, który powstanie w zielonej części najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje swój wyjątkowy charakter, dominują tu rozległe tereny parkowo-rekreacyjne i kameralna niska zabudowa.   Osiedle [...]

PowierzchniaMieszkania:50.94 - 87.06 m2

LokalizacjaLok.:Warszawa - Mokotów

Cena za m2Cena:7 950 zł/mkw

Forum Wola

InwestycjaInwestycja:Forum Wola

DeweloperDeweloper:ROBYG S.A.

W dzielnicy Warszawa Wola nowe mieszkania i apartamenty powstają w niezwykle dynamicznym tempie. Nic w tym dziwnego – lokalizacja jest wyjątkowo atrakcyjna i ma wiele atutów. Jeśli Ty także rozważasz kupno mieszkania na Woli, rozważ koniecznie powstającą inwestycję Forum Wola. Z naszego artykułu dowiesz [...]

PowierzchniaMieszkania:30.46 - 120.78 m2

LokalizacjaLok.:Warszawa - Wola

Cena za m2Cena:od 6 950 zł/mkw

Villa Nobile

InwestycjaInwestycja:Villa Nobile

DeweloperDeweloper:ROBYG S.A.

W dzielnicy Warszawa Wilanów nowe mieszkania i apartamenty powstają w niezwykle dynamicznym tempie – nic w tym dziwnego, Wilanów to szczególnie atrakcyjna część Warszawy. Jedną z nowo powstających inwestycji jest Villa Nobile – jeśli poszukujesz swoich wymarzonych czterech kątów, może być to właśnie [...]

PowierzchniaMieszkania:27.7 - 139.63 m2

LokalizacjaLok.:Warszawa - Wilanów

Cena za m2Cena:od 6 600 zł/mkw

Lawendowe Wzgórza

InwestycjaInwestycja:Lawendowe Wzgórza

DeweloperDeweloper:ROBYG S.A.

Kiedy wprowadzasz się do nowego mieszkania, wszystko jest takie ekscytujące, pierwsze, ważne.  Jakbyś zaczynał nowe życie…   Osiedle Lawendowe Wzgórza to nowy styl życia w Gdańsku. Nowoczesne, modne i komfortowe – jest doskonałym miejscem, by rozpocząć nowy rozdział także w Twoim życiu. Osiedle [...]

PowierzchniaMieszkania:26.36 - 66.68 m2

LokalizacjaLok.:Gdańsk - Jasień

Cena za m2Cena:informacja u dewelopera

Young City 2

InwestycjaInwestycja:Young City 2

DeweloperDeweloper:ROBYG S.A.

Young City II to powstające osiedle mieszkaniowe, które podsumować można dwoma słowami: „nowoczesność” i „dynamika”. Dla młodych i dynamicznych osób, zastanawiających się nad tym, gdzie zamieszkać na Bemowie w Warszawie, jest to idealna propozycja. Dlaczego? – Nasza redakcja spieszy z odpowiedzią!   Nowe [...]

PowierzchniaMieszkania:32.45 - 85.67 m2

LokalizacjaLok.:Warszawa - Bemowo

Cena za m2Cena:od 6 600 zł/mkw

Osiedle Kameralne

InwestycjaInwestycja:Osiedle Kameralne

DeweloperDeweloper:ROBYG S.A.

W dzielnicy Warszawa Bemowo nowe mieszkania i apartamenty powstają niezwykle dynamicznie – to zrozumiałe, gdyż Bemowo jest bez wątpienia atrakcyjną częścią Warszawy. Jedną z inwestycji, która została niedawno oddana do użytkowania, jest Osiedle Kameralne (etap VIII) – jeśli szukasz w Warszawie mieszkania [...]

PowierzchniaMieszkania:61.16 - 96.07 m2

LokalizacjaLok.:Warszawa - Bemowo

Cena za m2Cena:od 6 700 zł/mkw

Kamienica Nova

InwestycjaInwestycja:Kamienica Nova

DeweloperDeweloper:DK- DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Szczegółowe informacje o ofercie w Biurze Sprzedaży firmy DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.   Zadzwoń:                                                           Tel.: 12 290 08 72 Tel.: 795 142 495    Pełna lista apartamentów 

PowierzchniaMieszkania:65.9 - 79.06 m2

LokalizacjaLok.:Kraków - Kazimierz, Kazimierz

Cena za m2Cena:od 10 800 zł/m2

1 2 3 4 5 6 7 .... 121 Następna

Aktualności filmowe

Oferty - nowe mieszkania i domy

Nowe mieszkania - FIRST MINUTE

Apartamenty Nowe Bemowo

APM Development sp. z o.o.

Apartamenty Nowe Bemowo

(Warszawa)

rozpoczęcie sprzedaży:

Październik 2017

Sprawdź inne inwestycje: Rozpoczęcie sprzedaży

Rubikon Residence IV (Warszawa)Wrzesień 2017

zobacz wszystkie inwestycje (2) »

Nowe mieszkania - LAST MINUTE

Kamienica Perłowa

DK- DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Kamienica Perłowa

(Kraków)

pozostało ofert: 1

Sprawdź inne inwestycje:

Kamienica Nova (Kraków)oferty: 1

Osiedle Kondratowicza (Warszawa)oferty: 4

Willa pod Modrzewiami (Kraków)oferty: 4

Puławska 111 (Warszawa)oferty: 2

Osiedle Bluszczańska II (Warszawa)oferty: 8

zobacz wszystkie inwestycje (8) »

Aktualności

Belleville inspirowany Francją

Belleville inspirowany Francją

To inwestycja o niewątpliwych walorach estetycznych i wysokiej funkcjonalności. Postawiono tu na połączenie atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji (...)

przeczytaj cały artykuł

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Inwestycja powstaje aktualnie we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego 19. Lokalizacja w samym centrum miasta to doskonała (...)

przeczytaj cały artykuł

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Kraków i dzielnica Kliny to wprost idealne miejsce do zamieszkania wraz z rodziną. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie (...)

przeczytaj cały artykuł

Kraków, Kurdwanów – mieszkanie dla Ciebie!

Kraków, Kurdwanów – mieszkanie dla Ciebie!

Halszki 28A to energooszczędna inwestycja znajdująca się w Krakowie. To doskonała propozycja dla tych osób, którym zależy na oszczędnościach, (...)

przeczytaj cały artykuł

Kukuczki 7 w dzielnicy Krzyki - Gaj

Kukuczki 7 w dzielnicy Krzyki - Gaj

Kukuczki 7 to nowoczesne mieszkania, które dadzą Ci komfort, wygodę i pełnię rodzinnego szczęścia. Inwestycja będzie zakończona już we wrześniu (...)

przeczytaj cały artykuł

Warto wiedzieć

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

www.nowemieszkania.pl 2013 Imedia Group 03-918 Warszawa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14, fax. 22 616-07-17 biuro@nowemieszkania.pl