SELECT nazwa FROM miasta.miasta WHERE id_miasta IN () Nowe mieszkania -

Nowe mieszkania -

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

NoweMieszkania.pl

Rynek pierwotny

Brak takiej inwestycji.

Vademecum kupującego

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Wybór mieszkania jest bardzo poważną decyzją, dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy konieczne jest dokładne poznanie firmy, która będzie realizowała nasze marzenie o własnym M. Wiarygodność dewelopera możemy bez problemu sprawdzić samodzielnie. Podstawowe czynności jakie należy w tym celu wykonać opisano poniżej.

czytaj więcej >>

Podatek od najmu w kilku krokach

Podatek od najmu w kilku krokach

Rozliczanie podatku od najmu jest dość skomplikowane – wymaga bowiem znacznej wiedzy i doświadczenia. Mimo to, ogólny sposób postępowania można opisać w kilku prostych punktach. Pierwszym krokiem jest oszacowanie przychodów płynących z najmu, a także związanych z nimi kosztów. Należy też policzyć, która forma rozliczania podatku będzie dla nas najkorzystniejsza. Jeśli wybierzemy ryczałt, trzeba zdecydować, czy będziemy się rozliczać miesięcznie, czy kwartalnie.

czytaj więcej >>

Mieszkanie na parterze?

Mieszkanie na parterze?

Mieszkania położone na parterze w ofertach deweloperów zazwyczaj są tańsze niż lokale położone wyżej. Parterowe usytuowanie uważa się za uciążliwe i mniej bezpieczne. Z tego powodu deweloperzy starają się skusić klientów dodatkowymi atutami, takimi jak np. duży taras czy własny ogródek. Zastanawiając się nad wyborem własnego mieszkania, nie zapominajmy, że lokale na parterze mają też swoje zalety.

czytaj więcej >>

Wspólnota mieszkaniowa – wspólne prawa, wspólne obowiązki

Kupujesz mieszkanie. Stajesz się nie tylko jego właścicielem, ale i – równocześnie – członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Czy wiesz, co się z tym wiąże? Jakie wynikają z tego prawa, a jakie obowiązki? Wspólnota mieszkaniowa to jednostka organizacyjna zarządzająca częściami wspólnymi nieruchomości, która należy do jej członków.Wspólnota staje się zatem gospodarzem budynku.

czytaj więcej >>

Mieszkanie pod Warszawą? Czemu nie!

Stale pogarszająca się sytuacja na polskim rynku pracy, zahamowanie wzrostu wynagrodzeń oraz brak jakiejkolwiek perspektywy poprawy sytuacji w naszym kraju sprawiają, że wszelkie inwestycje mieszkaniowe podejmujemy ostatnio bardzo ostrożnie. Z uwagi na kryzys ekonomiczny dokładnie porównujemy ceny wielu dostępnych na rynku ofert, coraz częściej także szukamy mieszkań położonych poza miastem.

czytaj więcej >>

Formalności, które czekają nabywcę lokalu mieszkalnego

Mieszkanie kupione. Teraz czas dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności. „Jakie jeszcze formalności?” - wielu szczęśliwych nabywców łapie się za głowę. W ferworze odbioru mieszkania, remontów, wykończeń i upragnionych przeprowadzek zapominają o kilku ważnych sprawach...

czytaj więcej >>

Wykańczanie mieszkania w trzech krokach – budżet, zakup materiałów, wybór ekipy

Kupno mieszkania to ważny moment – spełnione marzenie, ale i początek drogi pełnej pułapek, czyli wykańczania nowego lokum. Zanim wprowadzimy się do własnego M, musimy przecież stawić czoła logistycznemu wyzwaniu. Co robić, żeby mu sprostać?

czytaj więcej >>

Najnowsze artykuły

Aktualności filmowe

Oferty - nowe mieszkania i domy

Nowe mieszkania - FIRST MINUTE

Wille parkowe

Euro-dom Sp. z o.o.

Wille parkowe

(Polanica Zdrój)

rozpoczęcie sprzedaży:

Grudzień 2015

Nowe mieszkania - LAST MINUTE

Osiedle Kameralne

Robyg

Osiedle Kameralne

(Warszawa)

pozostało ofert: 1

Sprawdź inne inwestycje:

Zana 14 (Warszawa)oferty: 2

Białe Tarasy (Marki)oferty: 6

Szaserów 88 (Warszawa)oferty: 2

Morgowa (Warszawa)oferty: 3

Sulejkowska 50 (Warszawa)oferty: 1

zobacz wszystkie inwestycje (19) »

Aktualności

Nowa inwestycja w Krakowie Grzegórzki Park

Nowa inwestycja w Krakowie Grzegórzki Park

Mieszkania są praktyczne, rozplanowane w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową. Dodatkowo to sam kupujący decyduje (...)

przeczytaj cały artykuł

IV etap budowy osiedla Marcelin

IV etap budowy osiedla Marcelin

Sześciopiętrowy budynek składać się będzie z mieszkań o metrażu od 31 m² (kawalerki) do 88 m² (lokale czteropokojowe). Komfort i prestiż budynku (...)

przeczytaj cały artykuł

Osiedle Solaris w południowej części Krakowa

Osiedle Solaris w południowej części Krakowa

Osiedle Solaris pozwala mieszkańcom na korzystanie z uroków spokojnej i cichej atmosfery. Z południowej części budynków doskonale widać wzgórze (...)

przeczytaj cały artykuł

Osiedle w okolicy al. Józefa Piłsudskiego w Ząbkach

Osiedle w okolicy al. Józefa Piłsudskiego w Ząbkach

Osiedle w Ząbkach umiejscowione zostało w pobliżu lasu, tak by właściciele mieszkań mogli korzystać z dobrodziejstw natury bez wyrzekania się (...)

przeczytaj cały artykuł

Nowe mieszkania przy ulicy Kurkowej

Nowe mieszkania przy ulicy Kurkowej

W centrum Wrocławia pod koniec roku 2014 powstał nowy, ośmiokondygnacyjny budynek. W sześciu klatkach schodowych dostępnych jest dwieście dziesięć (...)

przeczytaj cały artykuł

Nowe mieszkania - FORUM

Erion Kuchnia: W czym najlepiej przechowywać żywność?
Re: Chodziło mi głównie o mięso-oczywiście zamrożone. Czy wystarczy folia aluminiowa? Zwykle właśnie tak je przechowywałam, jednak od jakie [..]

Pro Kuchnia: W czym najlepiej przechowywać żywność?
Re: Jeśli chodzi o przechowanie o biadu przez jedną czy dwie doby, myślę że jak najbardziej można użyć plastikowych pojemników na żywność. [..]

pluggity Kuchnia: W czym najlepiej przechowywać żywność?
Hej, usłyszałam ostatnio że pojemniki, w których przechowuję obiad na następny dzień są szkodliwe dla jedzenia. Nie wiecie może, jaki m [..]

Virgee Kuchnia: Naczynia do płyt indukcyjnych-jakie wybrać?
Re: Dziewczyny, także grubość garnków jest bardzo ważna! Im grubsze dno garnka, tym lepsze ma właściwośći. Najlepiej wybrać garnki, które m [..]

Flece Kuchnia: Naczynia do płyt indukcyjnych-jakie wybrać?
Re: Pamiętaj, że oprócz wyboru odpowiedniego materiału z jakiego wykonane są garnki, musisz zwrócić uwagę także na ich kształt. Garnek musi [..]

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

www.nowemieszkania.pl 2013 Imedia Group 03-918 Warszawa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14, fax. 22 616-07-17 biuro@nowemieszkania.pl